Grin3

Pisanie

Trzy Czcionki Nie należy używać profesjonalnie

Czasem pierwsza rzecz, którą ktoś nam widzi, jest na piśmie & ndash; To może być nasz profil online, strona internetowa, a może ślimak list lub reklama.

Dlatego bardzo ważne jest, aby świadomie kształtować wizerunek marki, wybierając właściwe czcionki i wygląd, aby odzwierciedlić to, na co chcemy pamiętać. I chcesz być zapamiętany jako niesamowity, profesjonalny i optymistyczny, a nie jakiś kiepski, miał rację?

Więc aby pomóc Ci kształtować własną firmę lub firmę, zamierzam założyć mój kapelusz i stać się FONT POLICE i kopnę te nadużyte czcionki do krawężnika!

Oto trzy czcionki, których potrzebujesz, aby przestać używać profesjonalnie, jeśli chcesz zachować ostrożność:

# 1 Papirus

Spraw, że jestem szczęśliwy & ndash; Użyj niczego innego niż Papyrus. Tak, to są moje osobiste opinie, które dzielę tutaj, ale proszę dla dobra ludzkości, Papirus powinien być zakazaną czcionką. Jedynie jeden wyjątek od tej reguły polega na tym, aby skorzystać z tego czcionki i to jest, jeśli jesteś 11-letnim dzieckiem przygotowującym projekt szkolny do starożytnego Egiptu.

Naprawdę nie widzę żadnych innych powodów, dla których powinieneś kiedykolwiek rozważyć użycie tej czcionki. Nie idź tam, bo uważasz, że twój kawiarni; Menu musi wyglądać rustykalnie lub egzotycznie. Nie, nie chcesz używać go do nagłówków w swoim wzorcu, aby wyglądać na arty i dokumenty tekstowe. Wszystko jest w porządku.

Jeśli naprawdę potrzebujesz czegoś, co wygląda na charakterystyczny, a jednocześnie rustykalny, może spróbować Aquiline Two lub Orchidee.

# 2 Curlz MT

O mój lordy, wyraziste, tak indeedy to jest doosy i to sprawia, że ​​moje oczy krzyczą nie !!

Poważnie, jeśli nie robisz śmietnicznych śmieciarek dla małych dzieci, nie wyobrażam sobie żadnego powodu, abyś przełączył się na używanie Curlz MT jako czcionki marki.

Curlz MT jest zbyt dobrze zakręcony, jest nadmierny, dziecinny, bezgłośnie, że nic nie mówi o tobie, niż masz złe gusta i są na szczycie bez żadnego stylu lub substancji.

Spraw, by policja czcionki szczęśliwie i zamień swój curlz MT na inny, bardziej odpowiedni styl, taki jak Amadeus.

# 3 Comics Sans

Czy mogę usłyszeć Amena na końcu tego? Comic Sans jest tak rozmowny i powszechny, więc nadużywany. Przyznano, że może to być sprytny dodatek do prezentacji slajdów dla dzieci, ponieważ jest on łatwy do odczytu na ekranie i jest powszechnie zainstalowany na prawie każdym komputerze, dzięki czemu gwarantujesz, że dokumenty będą wyglądać tak samo, gdy otwarte przez kogoś innego. Jednak chodzi o całą tę czcionkę.

Ale na listach profesjonalnych, dokumentach lub stronach internetowych & ndash; na pewno nie!! To pół komiczny, styl cartoony sprawia, że ​​wszystko jest w porządku w profesjonalnych dokumentach. Widziałem to na billboardach, menu piekarni, biuletynach i plakatach do konserwacji wody. Jeśli szukasz czegoś dziecinnego i zabawnego, które nie nadużywaj, spróbuj Good Dog jako czcionkę.

Ok, więc mój mini rant – nie sugeruję, że nie powinieneś być odważny i śmiał się z twoimi przyszłymi wyborami czcionek. Mówię tylko trochę uwagi dla czytelnika i wybierz styl czcionki, który reprezentuje Ciebie, a nie tylko dlatego, że był najgorszy, jaki można znaleźć. Sprawdź ten film, gdzie podzielam moje myśli na wszystkie te czcionki.